Spring til indhold

Bestyrelse og foreningsrepræsentanter

Lokalforum består af en bestyrelse på 5 personer, samt en repræsentant fra hver forening.

Bestyrelse

Funktion

Navn

E-mail

Mobilnummer

Medlem

Søren Nybro Christensen

sorennybro@gmail.com

22200025

Kasserer

Lind Holmegaard

klholmegaard@c.dk

21744316

Sekretær

Mia Tiedkte

miatiedtke@live.dk

30522936

Medlem

Kim Bargsteen

kimbargsteen@gmail.com

40746848

Formand

Susanne Knudsen

Gedebjerg6@gmail.com

21936816

 

 

Oversigt over foreningernes valgte repræsentanter

Forening

Navn

E-mail

Mobilnummer

Foreningen 50+ Kundby

Annie Hass

anniehass@mail.dk 

 42342448

Kundby Badmintonklub

Andreas Baunegaard Andersen

 a.baunegaard@gmail.com

61350685

Kundby Forsamlingshus

Nimal Anandarajah

formanden@kundby-forsamlingshus.dk 

 22630959

Kundby Friskole og Børnehus

Pernille Lundegaard
Straarup

 pstraarup@yahoo.com 

32548995

Kundby GF

Susanne B Hansen

formand@kundbygf.dk

25334561

Kundby Idrætsforening

Jacob Rye Ganderup

info@kundby-if.dk 

51294980

Kundby Kirkes Menighedsråd

Ingrid Ekelund

ekelund@sport.dk

30264092

Kundby Skytteforening

Michael Aagaard

 info@kundbyskytteforening.dk  

22520099

Kundby Vandværk

John Fredslund

john@fredslund.org  

25424297

Støtteforeningen for Kundby Friskole og Børnehus

Martin Bærentsen

kundbystot@gmail.com

27921621

Opdateret November 2019



Sidst opdateret

10.09.2020

Ansvarlig redaktør

Susanne Knudsen